شرکت توسعه مسکن هدیش

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان چیست؟

به طور کلی بازسازی ساختمان یک عملیات مهندسی است که در آن با نظر گرفتن شرایط بنا تصمیم به تازه سازی برخی از اجرای آن گرفته می شود تا باعث ایجاد حس تازگی  و آرامش شود .

با گذشت مدت زمان زیاد از عمر بنا، به مرور زمان ساختمان ما دچار فرسودگی می شود و زندگی کردن در آن سخت می شود. خانه ای را تصور کنید که در آن شیرآلات فرسوده شده اند و دیوار ها پوسیده اند و زندگی را برا ما سخت تر می کنند.

میل انسان به زیبایی و تازه سازی باعث می شود که ما پس از مدتی از از خانه خود خسته شویم تصمیم بگیریم قسمت هایی از خانه را بازسازی کنیم تا خانه مان را مدرن تر کنیم. تحقیقات نشان می دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل موجب اثرات مثبت به سزایی در رفتار افراد می شود. 

اگر ساختمان شما قدیمی است بازسازی آن ضروری است زیرا باعث افزایش استحکام و پایداری ساختمان در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله می شود. حادثه هایی همچون آتش سوزی و زلزله می توانند خسارت جبران نا پذیری به بار بیاورند، با بازسازی کردن ساختمان خود می توانیم تا حد زیادی جلوی خسارات را بگیریم.

علاوه بر این، بازسازی ساختمان روش مقرون به صرفه تری نسبت به فروش ساختمان فعلی یا تخریب آن می باشد و می تواند خاطرات شما را زنده نگه دارد.

قبل از بازسازی بنا، متخصصین و مهندسین مجرب در این زمینه باید معماری سازه و ویژگی های ساختمان را بررسی کنند تا بتوانند با کمترین هزینه و بدون وارد شدن آسیب به ساختمان نسبت به بازسازی اقدام نموده،در این راستا  شرکت هدیش آماده است تا به شما عزیزان در پروسه بازسازی ساختمان خدمت رسانی کند.

قبل و بعد از بازسازی ساختمان
بازسازی و اجرای روش های مدرن باعث ایجاد حس خوشایندی در افراد می شود.
نکات بازسازی ساختمان
بازسازی فرایندی حساس و مهم است که باید با برنامه ریزی انجام شود

در هنگام بازسازی ساختمان به چه نکاتی توجه کنیم؟

بازسازی منزل

بازسازی منزل

بازسازی منزل باعث تجربه فضایی جدید و با امکانات بهتر می شود که سبب خوشحالی و حس بهتری برای اعضای خانواده می شود. بازسازی منزل را می توان به چندین بخش تقسیم کرد مانند بازسازی آشپزخانه، بازسازی سرویس های بهداشتی، تعویض کفپوش، استفاده از کاغذ دیواری، نصب تاسیات سرمایشی و گرمایشی و غیره.

بازسازی محل کار

در بازسازی مکان های اداری و محل کار، اگر بافت ساختمان دچار فرسودگی زیادی باشد، نیاز به ایجاد تغیرات اساسی و کلی دارد. همچنین پس از بازسازی، باید از وسایل و تجهیزات نو و مدرن در آن استفاده کنند. سخت پارتیشن های اداری یک ایده ی جذاب می تواند باشد. محل کار یکی از از مکان های پر رفت امد که زودتر دچار اسهلاک می شود و می تواند روی کسب و کار شما تاثیر منفی بگذارد. از طرفی برای محل های کار امکان تعویض مکان وجود ندارد و نیاز به بازسازی بیشتر حس می شود. شرکت هدیش همراه شماست تا فضای کاری خود را زیبا و مدرن کنید.

بازسازی کلینیک

هزینه بازسازی ساختمان

یکی از مهم ترین پارامتر های افراد در هنگام بازسازی برآورد هزینه است. هزینه بازسازی به موارد مختلفی همچون میزان تغییرات و چگونگی بازسازی بستگی دارد. در صورتی که بخواهید دیوار هارا مقاوم تر کنید یا ترکیب بندی آن هارا تغییر دهید هزینه بیشتری نسبت به زمانی که بخواهید کاغذ دیواری و کابینت ها را نوسازی کنید باید بپردازید.یکی از موارد مهم دیگر انتخاب نوع مصالح و متریال مورد نیاز برای بازسازی ساخمان است که این مساله رابطه مستقیمی با هزینه ها دارد. باید توجه داشته باشید که انتخاب متریال و مصالح مناسب باعث طول عمر بیشتر ساختمان شما می شود. محاسبه و تخمین بودجه بازسازی منزل می تواند به ما کمک کند که متریال و مصالح بهتری را انتخاب کنیم. با محاسبه بودجه می توانیم به طرح دقیق و جامع ای از مراحل بازسازی برسیم تا تصمیم بگیرید چه بخش هایی از ساختمان را تغییر دهید. تخمین بودجه و هزینه نسبت به طرح و ایده اجرایی و هزینه های اجرای آن می باشد.

تیم مهندسی شرکت هدیش

شرکت هدیش با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کادر مهندسی، بهترین افراد این حوزه را در دور هم جمع کرده است تا فرآیند بازسازی را به بهترین شکل طراحی، اجرا و نظارت کند.

متخصصان شرکت هدیش
اسکرول به بالا