شرکت توسعه مسکن هدیش

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون چیست ؟

نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های محتلف خانه از جمله پذیرایی، آشپزخانه و اتاق ها بسیار مهم هستند زیرا زیبایی خانه را بیشتر نمایان می کنند و یکی از اصلی ترین بخش های طراحی دکوراسیون است.

امروزه با جذاب شدن و فراگیر شدن طراحی دکوراسیون دیگر طراحی دکوراسیون محدود به خانه ها نمی شود بلکه هتل ها و دفاتر اداری و کلینیک ها نیز از قوانین طراحی دکوراسیون برای جذب بهتر مشتری استفاده می کنند.

به هماهنگ سازی اجرای داخلی  و انتخاب و چینش مناسب آن ها، طراحی دکوراسیون می گویند. بسیاری از افراد تصور میکنند طراحی داخلی و دکوراسیون سلیقه ای است اما با مدرن شدن دکوراسیون داخلی و سبک های مختلف دیگر اینطور نیست و هر سبک و استایل قوانین خودش را دارد.

رعایت قوانین طراحی می تواند به ما کمک کند استفاده بهنیه ای از فضا داشته باشیم و به بهتر دیده شدن اجرای خانه کمک کنیم.

در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

با طراحی داخلی منزل و یا محل کار خود می توانید بازتابی از سلیقه ی خود ایجاد کنید و علاوه بر آن احساس راحتی و خوشحالی را برای خود فراهم کنید.

طراحی دکوراسیون
هماهنگ سازی اجزای داخلی خانه اولین قدم طراحی داخلی است.

اصول چیدمان در طراحی دکوراسیون

انتخاب سبک برای طراحی بسیار مهم است زیر شما باید تصمیم بگیرید که میخواهید خانه ای با سبک مینیمال داشته باشید که در آن احساس راحتی و آرامش کنید یا خانه ای مدرن که نشان از لوکس و به روز بودن شما باشد. سبک های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید با سلیقه خود از آن ها ایده بگیرید و به کمک طراحان آن را پیاده سازی کنید.

طراحی دکوراسیون کلاسیک
انتخاب سبک اصلی بخش طراحی داخلی می باشد

سبک های مختلف در طراحی دکوراسیون

مهم ترین ویژگی سبک مدرن استفاده از رنگ های ساده و خطوط صاف و منظم است. استفاده کمتر از فضا و سادگی بیشتر کمک می کند که مدرن تر به نظر بیاید. شیشه و استیل اصلی ترین متریال این سبک هستند که در کنار رنگ های نقره ای و سفید جلوه ی مدرن به فضا می دهد.

از مشخصه های سبک کلاسیک استفاده از نظم و تقارن در چیدمان است. سبک کلاسیک اصالت و سنگینی زیادی به فضا می دهد. استفاده از رنگ های کرم و زرشکی در کنار اجزای چوبی می تواند فضایی کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد 

ویژگی بارز این سبک استفاده از رنگ های خنثی است و از این نظر شباهت زیادی به سبک مدرن دارد. در این سبک باید تا حد امکان سعی شود از وسایل دکوری تزئینی استفاده نشود. این سبک آرامش خاصی به فضا می دهد.

خانه ای با سبک روستیک خانه ای ساده و بدن آلایش است. سنگ و چوب اصلی ترین متریال های این سبک هستند و استفاده تناژ رنگ های کرم و قهوه ای یک خانه روستیک اصیل برای شما می سازد.

خدمات طراحی دکوراسیون شرکت هدیش

شرکت هدیش با بهره گیری از مجرب ترین متخصصان در امر طراحی به شما کمک می کند تا دکوراسیون محل خود را به بهترین شکل طراحی کنید.

اجرای سبک های مختلف

سلیقه و نظر شما برای ما مهم است.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان با طراحان مجرب ما

نظارت

نظارت یر تک تک مراحل تا پایان کار

بهترین متریال

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال

اسکرول به بالا