رنگ سال 2021

رنگ سال 2021 انتخاب شد، طراحی دکوراسیون با رنگ سال!

کمپانی پنتون هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند و امسال برخلاف سال های پیش دو رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است. رنگ سال 2021 دو رنگ رنگ خاکستری (Ultimate Gray) و زرد (Illuminating) هستند.

رنگ سال 2021
رنگ های سال 2021 دو رنگ خاکستری (Ultimate Gray) و زرد (Illuminating) هستند.

این رنگ ترکیبی است که بیانگر انعطاف‌پذیری، امید به زندگی پس از سختی و خوش‌بینی و امید است که ما به آن نیاز داریم.

لوری پرسمن، معاون موسسه پنتون

تاثیر رنگ سال بر دنیا

هر ساله با انتخاب رنگ سال دنیا هنر و گرافیک دچار تغییراتی می شوند و کمپانی های مختلف سعی می کنند از رنگ سال در محصولات خود استفاده کنند. کمپانی های مد و فشن رنگ سال را در محصولات خود استفاده می کنند و این باعث می شود که این رنگ همه گیر شود و در همه از آن استفاده که دنیای طراحی دکوراسیون نیز از آن مستثنی نیست.

رنگ سال 2020 در دنیای فشن
رنگ سال 2020 در دنیای فشن

همانطور که مشاهده می کنید انتخاب رنگ سال دنیای فشن را به تکاپو انداخت تا محصولات خود را به رنگ سال در بیاورند. رنگ سال 2020 آبی کلاسیک بود.

طراحی دکوراسیون با رنگ سال

طراحی دکوراسیون با رنگ سال می تواند یک ایده ی جذاب باشد تا نمایانگر توجه شما به دنیای هنر و به روز بودن شما باشد.

رنگ خاکستری و زرد در کنار یکدیگر ترکیب جالبی را به وجود می آورند.

رنگ خاکستری رنگی الهام بخش است و باعث می شود همه چیز روشن تر به نظر به رسد و استفاده آن در طراحی دکوراسیون می تواند، فضای مورد نظر مارا مدرن تر نشان دهد. رنگ خاکستری احساس ثبات و مقاومت را به وجود می اورد.

زردی رنگی است که باعث احساس گرما و صمیمیت می شود.

رنگ زرد رنگی گرم است با انرژی خورشید که باعث احساس صمیمیت در وجود انسان می شود. استفاده از رنگ زرد در طراحی دکوراسیون خانه می تواند فضای خانه شما را صمیمی تر و خودمانی تر کند.

طراحی دکوراسیون با رنگ سال یکی از ترند های هرسال شرکت های طراحی دکوراسیون است. شرکت هدیش با استفاده از مجرب ترین طراحان و متخصصان طراحی دکوراسیون به شما کمک میکند روی لبه ی ترند های روز دنیا حرکت کنید و از زیبایی و هنر و احساس به روز بودن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا